Eesti Kristlike Meeste Teenistusel on rõõm teatada, et 27. mail külastab Eestit Dr. Ed Cole poeg Paul Louis Cole. Paul Cole on kandnud edasi seda sõnumit Kristuse sarnasest mehelikkusest üle kogu maailma ning on tõstnud selle teenistuse uuele tasemele.

Paul Louis Cole on Christian Men’s Network Worldwide president ja Hope Christian City Church pastor Dallases, Texases. CMN on tegev 138 rahvuses ühendades üle 86,000 juhi maailmas. Lisaks sellele on Paul olnud rahvusvaheliselt tunnustatud turundus nõustajana ja ta on olnud auhindadega pärjatud televisiooni/filmi produtsent üle 30 aasta. EKMT korraldab käesoleva aasta 27. mail kell 18:00 Toompea keskuses (Toompea 3) koosoleku AINULT meestele.Ürituse eesmärk on õhutada üles mehi nägemaks oma rolli perekonnas, koguduses ja ühiskonnas ning oma mõjusfääris teha seda, milleks Jumal on neid kutsunud.  Üks printsiip, mida EKMT on õpetanud, on et kuningriigi iseloomujooned lähtuvad kuninga iseloomust. Ühiskond koosneb peredest nii nagu ihu rakkudest. Ühiskonna tugevuse, moraali ja stabiilsuse määravad ära perekondadest, kelledest see koosneb. Perekonna seisukord on aga omakorda väga otseselt kujundatud mehest, kes seda perekonda juhib. Kui mees muutub, hakkab ka tema perekond muutuma ja sealtkaudu jõuab see muutus kogukonda. Maailmas on täna hulk organisatsioone, kes kaitsevad lapsi ja naisi ja seda on vaja teha. Kuid tänases kaasaegses ühiskonnas võib meid ähvardada ka tõelise mehelikkuse välja-suremise oht. Sellepärast kutsub EKMT kristlike mehi koosolekule „MEHED TULEVAD“, kus taassütitada visoon Kristusesarnasest mehelikkusest ning anda lootust, et sel tunnil on üles tõusmas ja esile tulemas mehed, kes koos Jumalaga on valmis muutma oma põlvkonda! Pane end nende ridadesse! Teretulemast sellele meeste teenistusele!

Pane see kuupäev oma kalendrisse! Lisainfo 56 221254

Eesti Kristlike Meeste Teenistus on sündinud Pühast Vaimust ning on unikaalseks abivahendiks, sirutumaks Jumala Sõna abil selle põlvkonna meesteni.
Teenistus koosneb meestest, kelle südameid on Jumal puudutanud tõega, et mehelikkus ja Kristuse sarnasus on sünonüümid ning kes tahavad Jumala printsiipe meeste jaoks ka teistele õpetada.

Eesti Kristlike Meeste Teenistuse eesmärgiks ei ole asendada kohaliku koguduse juhatust, vaid anda koguduse juhtidele võimalus arendada välja tugev ja efektiivselt toimiv meesteteenistus, kasutades igakuiste vahenditena videosid, raamatuid, audiokassette ja uusi ideid meeste teenimiseks.

Meeste jüngrikstegemine on pastori ja koguduse põhiline teenistus. Küpsed mehed teevad koguduse tugevaks. Tugev kogudus mõjutab oma piirkonda. Tugev piirkond mõjutab aga tervet rahvust.

Mees on juht ning juhiomadused on vajalikud, et toita teisi ande ja teenistusi Kristuse Ihu ülesehitamiseks, tuues seda kogu aeg lähemale küpsusele. Kui mehed võtavad vastu otsuse juhtida, valvata ja valitseda õigsuses ning stabiilsuses, tuleb tugevus nii töö juurde, koju kui kogu rahvusesse.

Eesti Kristliku Meeste Teenistuse rajamise eesmärk on Piibli eeskujul aidata mehi saada  jüngriks.

Meeste kokkusaamiste kohad ja koosolekute ajad määrab iga kohaliku koguduse direktsioon.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesti Kristlike Meeste Teenistuse eesmärgiks ei ole asendada kohaliku koguduse juhatust, vaid anda koguduse juhtidele võimalus arendada välja tugev ja efektiivselt toimiv meesteteenistus, kasutades igakuiste vahenditena videosid, raamatuid, audiokassette ja uusi ideid meeste teenimiseks.Meeste jüngrikstegemine on pastori ja koguduse põhiline teenistus. Küpsed mehed teevad koguduse tugevaks. Tugev kogudus mõjutab oma piirkonda. Tugev piirkond mõjutab aga tervet rahvust. Mees on juht ning juhiomadused on vajalikud, et toita teisi ande ja teenistusi Kristuse Ihu ülesehitamiseks, tuues seda kogu aeg lähemale küpsusele. Kui mehed võtavad vastu otsuse juhtida, valvata ja valitseda õigsuses ning stabiilsuses, tuleb tugevus nii töö juurde, koju kui kogu rahvusesse.Eesti Kristliku Meeste Teenistuse rajamise eesmärk on Piibli eeskujul aidata mehi saada  jüngriks.Meeste kokkusaamiste kohad ja koosolekute ajad määrab iga kohaliku koguduse direktsioon.
“You cannot compensate by sacrifice what you lose through disobedience.” E. L. Cole